GLAS OCH KERAMIK / Glas / Glas i ställning 10695045
*
nr 1069 5045
Glas i ställning
1950-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 19:50:47
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/11 19:23:19
1
400 kr
14/11 18:06:17
2
450 kr
14/11 19:45:47
1
Vinnande bud
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: glas glas i ställning
-
7043 Assietter
12 st, grönt glas. Diameter: 21 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:40
-
7085 Bonbonjär
+ skål, Böhmen. Höjd: 12-15 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:53
-
7005 Glas
Gunnel Nyman (1909-1948), Notsjö, Finland, GN23, 1..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:55
-
7142 Glasservisdelar
ca 65 delar. Höjd: 7-30 cm
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:09
-
6022 Glasservisdelar
Iittala Ultima Thule, 20 delar. Höjd: 7-12/22 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:14
-
7090 Glasservisdelar
Kosta, 55 delar, ca, Fontän, design: Vicke Lindstr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:07
*
Glas i ställning
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5045
Glas i ställning
1950-tal
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/11 19:23:19 | 1 | 400 kr |
14/11 18:06:17 | 2 | 450 kr |
14/11 19:45:47 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: glas glas i ställning
-
7043 Assietter
12 st, grönt glas. Diameter: 21 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:40 -
7085 Bonbonjär
+ skål, Böhmen. Höjd: 12-15 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:53 -
7005 Glas
Gunnel Nyman (1909-1948), Notsjö, Finland, GN23, 1..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:55
-
7142 Glasservisdelar
ca 65 delar. Höjd: 7-30 cm
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:09 -
6022 Glasservisdelar
Iittala Ultima Thule, 20 delar. Höjd: 7-12/22 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:14 -
7090 Glasservisdelar
Kosta, 55 delar, ca, Fontän, design: Vicke Lindstr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:07